Anticonceptionale
Am și eu o întrebare am început sa iau anticoncepționale din prima zi a ciclului timp de 3 zile apoi le-am oprit întrucât mă simțeam rău aveam amețeli și dureri de cap.Menstruația îmi va întârzia mult?Trebuie sa-mi fac probleme?Menționez ca pana acum am un ciclu regulat la 28 de zilem
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: