Arsuri la mana

21-07-2011
Lesnic
Nu este medic/terapeut
Lesnic
Buna ziua, am asa o trebare. De mic copil m-am fript cu apa fierbinte, si de atunci mi-a ramas o arsura destul de mare pe mana,.. As vrea sa aflu informatie cum si unde se face procedura de inlaturare a arsurilor. shi desigur cat costa astfel de operatie chirurgicala.
Multumesc anticipat
4 comentarii
0
21-07-2011, ora 16:46
miruna68
Nu este medic/terapeut
miruna68
E xista si un remediu homeopat care poate inlatura astfel de urmari. Il primiti de la orice medic homeopat bun dupa o consultatie scurta si merita incercat inainte de orice operatie.
0
21-07-2011, ora 19:53
Lesnic
Nu este medic/terapeut
Lesnic
in ce consta aceasta peocedura ?
0
21-07-2011, ora 19:56
Lesnic
Nu este medic/terapeut
Lesnic
de asemenea asdori sa aflu unde se afla spitale care se ocupa cu astfel de operatii shi sa nu fie foarte scump
0
06-08-2011, ora 11:58
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
foarte mult depinde ce anume intelegeti Dvs sub "arsura destul de mare pe mana". ce anume structuri sunt afectate, cat de adanca este problema, daca aveti si articulatiile mici afectate, tendoane, nervi etc.
problema poate fi de la relativ simplu pana la operatii microchirurgicale complexe.
teoretic in asemenea cazuri la spitalele de stat tratamentul ar trebui sa fie gratis insa in romania teoria si practica difera foarte mult.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: Infectia arsurilor

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • A fost creat un plasture pentru depistarea rapidă a infecțiilor
  •