asa am reusit

22-10-2009
anamaria_toader
Nu este medic/terapeut
anamaria_toader
Aveam 90kg, acum am 75 am slabit in 5 saptamani cu niste picaturi de la angel slim, acum vreau sa-mi mai comand, pentru a slabi pana la 60kg.Va impartasesc experienta mea pentru a sti ca exista un produs bun de slabit, sanatos, este 100%natural care da rezultatele promise, puteti citi mai multe detalii pe siteul lor: angelslim.blogspot.com. Am luat inainte capsula de slabit si am zis ca mor, aveam niste stari f ciudate, nu puteam dormi noaptea, si aveam palpitatii tot timpul.Intr-adevar slabisem vreo 2kg in 3zile dar ma simteam groaznic, am inteles ca, contin amfetamina acele pastile si tot felul de substante fatale. EU sunt multumita de acest produs angel slim, ma simt ok.
19 comentarii
0
22-10-2009, ora 16:12
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Vă felicit, dar aveţi grijă, fiţi prudentă, reacţiile adverse pot apărea mai târziu şi sunt pe termen lung (principala reacţie este efectul yo-yo)...toate cele bune şi multă sănătate!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
22-10-2009, ora 16:22
anamaria_toader
Nu este medic/terapeut
anamaria_toader
multumesc mr. nick, deocamdata ma simt bine, sper sa fie bine in continuare, sa nu am reactii adverse.Produsul stiu ca este natural, l-am dus la laborator la mine la cluj si mi s-a confirmat.De cand cu capsula de slabit, am inceput sa verific tot inainte sa administrez.
Toate cele bune!
0
22-10-2009, ora 17:41
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bravo...aşa să faceţi, verificaţi-le, pentru că în joc se află sănătatea dumneavoastră! Numai Bine şi slăbire sănătoasă ;)))
0
22-10-2009, ora 20:35
kirta
Nu este medic/terapeut
kirta
Ai slabit 15 kg in DOAR 5 sapatamani?????????
0
23-10-2009, ora 16:50
dragusan bia
Nu este medic/terapeut
dragusan bia
Bine ca ati verificat, mi-am dat si eu comanda acum cateva zile de aceste picaturi, trebuie sa imi ajunga de acum, sper sa nu fiu dezamagita de rezultate.Am ajuns la o greutate de 89kg, nu ma mai suport.
0
23-10-2009, ora 17:15
anamaria_toader
Nu este medic/terapeut
anamaria_toader
Da am slabit 15kg in doar 5saptamani, sunt constienta ca slabirea brusca nu e buna, nu vreau sa fiu un exemplu pentru persoanele care vor sa slabeasca, din contra cred ca nu am eu nici un merit pentru kg acestea pierdute.Probabil ai alta satisfactie cand stii ca acele kg in plus le-ai pierdut prin ambitie si alimentatie sanatosa.
0
24-10-2009, ora 18:08
violeta85
Nu este medic/terapeut
violeta85
iau de 3saptamani picaturile si am slabit 7kg, mai am de luat 3 saptamani...m-am simtit bine pana acum, nu am avut reactii adverse.Eu am gasit reclama cu ele in revista si mi-am comandat.eu am probleme si cu constipatia, ies odata la 3-4 zile
Ce as putea sa iau pentru constipatie?
0
24-10-2009, ora 18:47
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Pt. constipaţie folosiţi HERBOLAX (3 comprimate luate cu 30 de minute înainte de micul dejun şi 3 administrate în acelaşi mod, dar înainte de cină; timp minim 1 săptămână, după care luaţi decât doză de dinainte de cină încă 3 săptămâni - tranzitul intestinal se va regla, iar digestia se va îmbunătăţi considerabil!)...toate cele bune!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
25-10-2009, ora 09:40
kirta
Nu este medic/terapeut
kirta
Sa ne spuneti si noua ce rezultate ati avut cu aceste picaturi, dupa ce le terminati; si daca ati pus la loc toate kilogramele dupa ce ati renuntat. Asta daca nu sinteti cumva. distribuitori. :):):)
0
25-10-2009, ora 17:20
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bine punctat kirka - "dacă nu sunteţi cumva distribuitori..." - surprize, surprize! ;)))
0
29-10-2009, ora 20:47
luckygirl
Nu este medic/terapeut
luckygirl
Oana Roman stiu ca a slabit cu angel slim, a spus la morar in emisiune insa acum am vazut ca s-a ingrasat iar...la cat mananca cred si eu...:)))
0
30-10-2009, ora 01:10
alehandrina
Nu este medic/terapeut
alehandrina
chiar sunt bune ?chiar suna bine! dar altcineva mai stie vre-o metoda de slabit? si eu ma simt km plinuta avem 55 si acum 62...
0
06-11-2009, ora 10:36
lena01
Nu este medic/terapeut
lena01
Asi vrea sa le incerc si eu, spuneti-mi va rog cat costa in dolari daca se poate sa-mi raspundeti, mersi frumos
0
07-11-2009, ora 12:48
victoria ion
Nu este medic/terapeut
victoria ion
E bun produsul asta il iau si eu de 15zile si am slabit iar colega mea a slabit cu el in 6 saptamani 10kg.Lena01 cred ca vine cam 70de dolari
0
10-11-2009, ora 23:13
ursache.lucia
Nu este medic/terapeut
ursache.lucia
Si eu vreau sa stiu mai multe despre angel slim. Am incercat saitul amintit mai sus, dar nu am gasit nimic. Doar din discutiile voastre stiu ca e un produs 100% natural fabricat in Canada.Cat costa? Unde se face comanda? Alte instructiuni de administrare? As vrea sa stiu mai multe, daca ma puteti ajuta.
0
12-11-2009, ora 15:22
lena01
Nu este medic/terapeut
lena01
Poate sa-mi dea cineva un numar de telefon ca sa pot face comanda pentru ca sunt din Republica Moldova si prin e-mail nu merge am incercat, pe site-ul lor este numai adresa de e-mail, dar telefon nu-i. Ma gandesc ca cineva din cunoscutii mei care pleaca in Romania ar putea sa ma ajute, dar nu stiu nici un numar de telefon la care se poate de facut comanda. Va rog ajutati-ma
0
15-11-2009, ora 14:01
ilenuka
Nu este medic/terapeut
ilenuka
astea s numai vrajeli fetelor!!! nu comandati...fetele care le lauda, sau fata, sunt sigur distribuitori si au intrat aici si pe inca cateva forumuri si fac reclama. eu am scris pe blogul lor de unde poti face si comanda, insa comentariile rele le sterg...asa ca.nu va luati dupa toate vanzatoarele de iluzii.astea de prin ziare sunt numai facaturi. cate am comandat si eu...nimic adevarat...sa asteptam sa ne zica cineva care are postari multe aici pe site ca a slabit, nu una care intra sa faca reclama si atat...pupici!!
0
25-02-2010, ora 11:56
eli01
Nu este medic/terapeut
eli01
mai oameni buni daca intradevar exista acest medecament(ii spun asa pt ca nimeni nu spune dc este sirop sau pastila)dc nimeni nu vrea sa dea nicio informatie despre cum putem sa-l achizitionam si noi ni-se da decat o adresa care nu exista sau mai bine zis nici n-a existat deci dc poate fi cineva mai concret si ne poate da ceva detalii ok dc nu incetati cu minciuna si nu ne mai dati sperante degeaba, multumesc
0
27-02-2010, ora 15:29
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
hai sa citim aici si sa ne revizuim putin atitudinea de "cunoscatoare" si "nutritioniste"

http://www.dietitian.com/chromium.html

People who take chromium picolinate supplements may suffer health problems rather than improved health. Although claims of weight loss, lowered cholesterol and reversal of diabetes are unfounded, researchers have shown that chromium supplements damaged cell chromosomes which are the blueprints for a cells function and reproduction. It is generally thought that cancer starts with a change to the genetic material in a cell causing it to grow and reproduce without restraint.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Unde se duce grăsimea atunci când slăbim?
  • Interacțiunile sociale ar putea fi influențate de dorința de a slăbi
  • Aplicații care ajută persoanele supraponderale să reziste tentațiilor alimentare
  • Balon intragastric ce poate fi înghițit - cea mai recentă armă împotriva obezității
  • Cât de eficient este sportul pentru scăderea în greutate la femei?
  • Sărbătorile vă afectează greutatea? Cântarul nu vă spune chiar totul
  • Cum să găsești voința pentru a slăbi
  •