Asa vei slabi sanatos

01-06-2012
giony54
Nu este medic/terapeut
giony54
Ai nevoie doar de un cartof, un morcov şi un mar care se combină împreună pentru a face suc! Se spală cele de mai sus, fară a le curăţa se taie bucăţi se pun în storcătorul de fructe şi imediat beţi suc. Puteti adăuga lamaie pentru gust mai racoritor.
Aceasta bautură-miracol va fi eficientă pentru următoarele maladii:
1. Prevenirea dezvoltării celulelor canceroase - impiedică creşterea celulelor canceroase. 2. Poate vindeca ulcerul, de asemenea poate preveni afectiunile grave la ficat, rinichi şi pancreas.
3. Consolidare pulmonara, previne atacurile de cord si hipertensiunea arterială.
4. Consolidare a sistemului imunitar
5. Bună pentru vedere: elimină ochii roşii şi obosiţi sau uscaţi
6. Ajutor pentru a elimina durerea cauzată de munca fizică, dureri musculare
7. Detoxifiază, ajută tranzitul intestinal, elimină constipaţia. Prin urmare, va face o piele sanatoasă si un aspect mai radiant. Foarte eficient în acnee.
8. Îmbunătăţeste respiraţia urât mirositoare din cauza indigestiei, infecţiilor la nivelul gâtului.
9. Reduce durerile menstruale
10. Ajuta la coborarea temperaturii in cazul puseurilor severe de febra.
Nu există absolut nici un efect secundar. Foarte hrănitor şi se absoarbe uşor! Foarte eficient în cazul în care aveţi nevoie sa pierdeti în greutate.
Veţi observa îmbunătăţirea sistemul imunitar după consumarea zilnic timp de doua săptămâni.
Să vă asiguraţi că beti sucul imediat din storcător pentru cel mai bun efect.
Se bea dimineaţa pe stomacul gol! Dupa o oră se poate lua micul dejun.
Pentru rezultate rapide beţi de doua ori pe zi, dimineaţa şi înainte de ora 17.
Se consuma zilnic doua saptamani. Va rog dupa doua saptamani sa-mi dati un semn si sa-mi spuneti cum va simtiti.
5 comentarii
0
02-06-2012, ora 07:58
tatiana 08
Nu este medic/terapeut
tatiana 08
Salutare, pare interesant ce spui tu despre ascest suc, dar ce gust are avind in vedere cartoful necojit ?

Tu ai incercat aceasta cura de 2 saptamini, cum ti-a mers?? Ai dat ceva jos cit l-ai consumat?? mersi pt informatie
0
04-06-2012, ora 23:30
giony54
Nu este medic/terapeut
giony54
da am consumat acest suc si este foarte bun la gust, am slabit 6 kg in o luna, dar ce este important este ca revigoreaza organismul, fiecare componenta din acest suc face cate ceva si asa se scapa de multe probleme
0
15-09-2012, ora 13:49
k1i2k3o4
Nu este medic/terapeut
k1i2k3o4
in afara de suc cred ca si alimentatia este de alta natura pentru a slabii, adica mai putine grasimi, proteine, carboxidrati etc.nu??
sau bei sucul pe stomacul gol si in rest mananci normal.
0
17-09-2012, ora 11:59
ioana_50
Nu este medic/terapeut
ioana_50
Azi mi_am cumparat un storcator de legume si fructe, deci de maine dimineata incep o cura cu sucul indicat de tine.Peste doua saptamani vin cu concluziile.Ozi buna in continuare si multa sanatate.
0
19-09-2012, ora 15:17
ioana_50
Nu este medic/terapeut
ioana_50
incercati nu e rau la gust, ba chiar e bun.am o intrebare dupa doua saptamani se face pauza ? se poate continuua?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.