Avort medicamentos cauze

31-07-2018
Andrada Emanuela
Nu este medic/terapeut
Andrada Emanuela
Buna ! Urmez avortul medicamentos și astăzi am luat prima pastila. După 20-30 de minute am vomitat un lichid verde-galbui..Sunt foarte îngrijorată de ce ar putea însemna asta. Mă gândesc că nu este normal, si de aceea va cer părerea.
Mulțumesc !
1 comentarii
0
08-08-2018, ora 13:24
Anomis33
Nu este medic/terapeut
Anomis33
Mergeti inapoi la doctor ! Nu si va face efectul daca ati vomitat. Ar fi trebuit sa ramaneti in cabinet 30 de mn dupa administrarea pastile tocmai pt a nu se intampla asta..
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Avortul medicamentos prin instalarea de agenti abortivi
  • Avortul medicamentos prin reducerea selectiva
  • Avortul medicamentos acasă - ce trebuie să știi
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.