Beta hcg 52, 6. Insarcinata sau nu?
Tocmai am facut un beta hcg cu rezultat de 52.6 mUI /ml. Conform rezultatului sunt însărcinată?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Lipsa ciclului-anunta sarcina?
- 8Fetele cu STERILET... HELP !
- 9o mica problema: oare sunt insarcinata?
- 4Mobilitatea spermatozoizilor [Va rog, ajutor!]
- 1oare sunt insarcinata?
- 11Exista posibilitatea sa fiu ?
- 0tulburari sexuale... care sunt sansele sa fie insarcinata?
- 3pot ramane insarcinata? pilula uitata; secretie san
- 3Se poate sa fie insarcinata ?
- 4Oare sunt insarcinata?
- 10Insarcinata sau nu?
- 7Pot rămâne însărcinată astfel?
- 0sarcina ?
- 8Imi intarzie menstruatia.. e sarcina?!
- 1Insarcinata sau nu?
- 1Nu stiu daca sunt gravida!
- 5Sarcina?
- 1Simptome sarcina teste negative
- 0Sarcina sau dezechilibru hormonal?
- 1Contraceptie
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

