Bona neglijenta

10-06-2022
mely-28
Nu este medic/terapeut
mely-28
Cu 2 zile în urma am găsit o femeie sa aibă grija de bebele meu în vârstă de 1 an pentru 4 ore. Problema este ca încă din prima zi datorita neglijentei femei angajate băiețelul meu a venit cu fruntea de ușa. Am zis ca pica cerul pe mine când am auzit buff. Eu nu as dori sa mai vina. Doamna în cauza are 62 de ani cu experienta în îngrijirea copiilor.
3 comentarii
0
11-06-2022, ora 04:55
360
Nu este medic/terapeut
360
l-a dat ea cu capul de usa, sau copilul a intrat in usa cu capul ? daca e varianta a doua, asta e, lucrurile de genul asta se mai intampla. nu pot fi controlate ca la carte de bona.
0
11-06-2022, ora 06:35
mely-28
Nu este medic/terapeut
mely-28
Din prima zi nu admit asemenea lucruri, asta înseamnă neatenție, am mai avut o fata tinerica la 30 de ani aproape cât timp a stat ia nu sa lovit deloc copilul meu.
0
11-06-2022, ora 23:53
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Se poate întâmpla și cu dvs. Copiii sunt imprevizibili. Nu-l poate ține de mână tot timpul, pentru că atunci devine un copil dependent, care nu se va descurca niciodată singur.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: Bona

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce calitati apreciem la o bona
  •