Buna! temperatura bazala si ovulatia
Buna.Am o nelamurire, stie cineva daca se ia in considerare temperatura bazala din timpul zilei de 37 ° dupa ovulatie pentru a fii gravida ? Sau trebuie neaparat ca temperatura bazala de 37° sa fie dimineata inainte de a ma ridica din pat ? Mentionez ca cm a fost pe dats de 04 ianuarie ( neregulat ), este posibil sa fiu insarcinata ?Multumesc
1 comentarii
Buna ziua,
pentru ovulatie temperatura bazala se ia zilnic, dimineata la aceeasi ora, inainte sa va ridicati din pat,
O zi buna
Clinica Medicala Marie Stopes International
pentru ovulatie temperatura bazala se ia zilnic, dimineata la aceeasi ora, inainte sa va ridicati din pat,
O zi buna
Clinica Medicala Marie Stopes International
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??