Buna
Am 2 probleme care mau pus un pic pe ganduri despre una am citit aici si e cam adevarat.am 27 de ani si in tipul sexului la un momendat mi se culac find ma masturbam prea des presupun cred actruri sexuale in ultimi 2 ani cami putini iar acuma vb singur cand is in plina treaba piticu ma lasa balta a doua problema e ca inca nu mi sa rupt ata am incercat so rup eu dar nam reusit si acum nush ce sa fac cum sami rezolv problemele astea va rog ajutatima daca puteti
2 comentarii
Problema mea este ca in timp ce ma masturbez e ok erectia e la maxim da cand sant cu o femeie in pat in cateva minute e mort si e cam jenat pentru un barbat presupun nu concluzia mea e din ce am citi in forum e ca mam obijnuit cu masturbarea si cand ajung la treaba cu o femeie piticu ma lasa balta si mi sa intapalat de 3 ori pana acum ce as putea face casa nu se mai repete chestia asta
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Priligy 30mg
- 1Adicția numită masturbare
- 1Plantele care ajută la potență – Mit sau realitate?
- 9Nivel foarte scazut testosteron
- 5Va rog sa ma ajutati.. sunt foarte speriat probleme cu erectia nu mi se ridica suficent
- 2Dezvirginarea cu o escorta. Pro si contra
- 3Circumcizie
- 0Părere, mă masturbez de tânăr
- 3Probleme menținere erecție
- 2Probleme potenta.