Secreții maronii si mici contracții in 6 saptamani de sarcină
Sunt noua pe forum. Am o nelămurire saptamana trecuta am avut niste secreții maronii si gen mici contracții... s au oprit cateva zile si iar a inceput.. sunt însărcinată in 6 saptamani si nu inteleg motivul. Am fost la doctor acum o saptamana dar nu sa vazut nimic din cauza k e mic... imi puteti da un raspuns va rog ??
1 comentarii
Buna, sunt si eu insarcinata in a 6 saptamina si am niste eliminari de culoare maro(doar cind merg o distanta mai lunga) si dureri nefavorabile chiar si pe parcursul zilei chiar daca stau intinsa in pat, vreau sa mentionez ca acum un an si trei luni am avut o sarcina oprita in evolutie.Posibil sa fie aceea-si istorie iarasi? Am scris aici pentru ca nu stiu cum sa fac o poastare.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Bună seara! Mi se poate face dublu test la 14 săptămâni:( ? Mulțumesc
- 1Balonare in sarcina
- 1Scurgeri maronii în sarcină
- 1Dublu test
- 2Test paternitate prenatal
- 0Amniocenteza. E posibil sa sufere de T21.
- 1Sarcina la 46 de ani
- 0Probleme morfologie T2
- 0Clarificare morfologie
- 1Data conceptiei - pentru medic ginecolog