Candidoza la barbati

09-05-2020
AD
Nu este medic/terapeut
AD
Buna ziua, prietenul meu a luat antibiotice si i-a aparut candidoza apoi a folosit crema canesten are aproape 2 saptamani de cand o foloseste si el spune ca are arsuri si culoarea penisului este umpic rosie spre mov iar in jurul capului are bubite mici albe ce poate sa faca sa continue cu crema sau sa consulte un medic? Desi in perioada asta nu prea se poate merge la medic din cauza virusului.. puteti sa imi dati un sfat va rog. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.