cateter

11-07-2011
pic
Nu este medic/terapeut
pic
am 32 de ani si am nevoie de un cateter HICKMAN sau cateter cavus permanent nu stiu de unde il pot face rost am mai avut dar atunci eram in spital si nu stiu de unde mi s.a facut rost am intrebat la terapie intensiva si nu au asa ceva nu am vene deloc si imi trebuie montat pt.mai mult timp deoarece trebuie sa incep interferonul si nu au dupa ce sa imi ia analize multumesc astept un sfat
5 comentarii
0
13-07-2011, ora 12:36
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
sspune-ne de unde esti ca noi santem in italia si poate te ajutam noi
0
13-07-2011, ora 20:34
pic
Nu este medic/terapeut
pic
sunt din ROMANIA BUCURESTI
SI MAINE MERG LA UN MEDIC SA VAD EXACT CE TIP DE CATETER IMI PRESCRIE SI O SA VA TIN LA CURENT MULTUMESC PT.AJUTOR SA AVETI O SEARA BUNA
0
13-07-2011, ora 22:24
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
tu trebuie sa ne spui exact cum se numeste ca noi sa putem sa te ajutam
0
15-07-2011, ora 20:06
pic
Nu este medic/terapeut
pic
am gasit va multumesc din suflet am stabilit cu medicul de camera implantabila o sa o monteze la spitalul elias numai ca eu am nevoie de bani sa pot sa o procur puteti intra pe www.hepato.ro si acolo pe cazuri umanitare si veti afla povestea mea trista de sanatate ma numesc Stanislav Iuliana si am 32 de ani cu respect pt.interesul si ajutorul oferit
0
15-07-2011, ora 20:08
pic
Nu este medic/terapeut
pic
camera implantabila costa 11 milioane si mai am nevoie de bani pt.un set de ace care nu stiu exact cat costa reprezentantul medical mi.o da marti ca nu mai pot amana aceasta manevra numai ca eu in termen de 1 sapt.trebuie sa dau acesti bani care sincer nu dispun de ei momentan ca pensia mea de boala este infirma
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul