Ce poate fi?
Buna ziua! Iau anticoncepționale Karissa in urma unei operații de chist ovarian unde mi a fost si scos unul din ovare. Luna aceasta am întârziat o pastila cam pe la mijlocul blisterului (am luat-o cam după 2 ore) si la fel si ultima pastila din Blister. Astăzi trebuia sa imi vina menstruația dar nu a venit, pana acum 2 zile aveam dureri specifice venirii menstruației, dar acum nu ma mai doare nimic. Am avut contacte neprotejate dar fără ejaculare in vagin. De ce imi întârzie menstruația? Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: