Ce sa cred?
In ultimul an cm a foat ibtre 29 32 de zile nu mi a intarziat niciodata mai mult de o zi doua maxim. Luna asta mi a intarziat 10 zile...am facut un test de sarcina cu sensibilitate din a 8 a zi de la conceptie rezultat negativ...am o durere suportabila de spate sani nu ii simt grei insa ma dor foarte tare sfarcurile, uneori am dureri ca cele menstruale dar cu mici intepaturi in zona buricului...deci test nwgativ dar cm nu apare ce sa cred ? Voi fi sau nu mama?
2 comentarii
Ok multumesc...ce parere aveti de testul viola?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3intreruperea anticonceptionalelor si intarzierea ciclului
- 9Antidepresivele si menstruatia intarziata
- 0intarziere ciclu-va rog sfaturi!
- 3menstruatie intarziata, primul contact sexual fara penetrare.
- 3Menstruatie intarziata
- 3Sangerare de implantare sau Ciclu ? Ajutor !
- 2Poate fii sarcina? Menstruatia absenta o luna
- 2O parere va rog ! Menstruatie intarziata, Simptome sarcina
- 2Ajutor! Intarziere? Sarcina ? Sau boala?
- 1Va rog sa imi raspundeti. Ciclul trebuia sa imi vina acum 5 zile
- 2E posibil să nu imi vină menstruația pentru ca am luat progesteron?
- 1Sarcina fara contact sexual?
- 0Sunt insarcinata?
- 0Am nevoie de o parere !!!
- 4Mi-a intarziat 3 saptamani.
- 0Ciclu intarziat
- 2Intarziere menstruatie
- 0Menstruatie intarziata, teste de sarcina negative
- 0Lipsa menstruatie
- 0Menstruatie... sunt in ziua 46 a ciclului si nu a venit.
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
