chirurgie plastica

04-02-2012
DOIna67
Nu este medic/terapeut
DOIna67
buna ziua. am 18 ani si am o problema. la 4 ani m-am oparit cu apa pe piciorul drept si pe burta. medicii au spus ca a fost arsura de gradul 3. am facut o grefa de piele dar razultatele nu au fost cele asteptate. am ramas cu cicatrici foarte urate care ma impiedica sa am o viata sociala normala. se poate face ceva? sa fie mai putin vizibile? va rog mult sa ma ajutati!
3 comentarii
0
05-02-2012, ora 17:03
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna ziua! Consulta un chirurg plastician. Numai bine
0
16-03-2012, ora 14:38
estetico.ro
Identitate neconfirmată
estetico.ro
Buna ziua.

Pentru a afla ce se poate face in cazul dv. ar trebui sa va programati la un cabinet/clinica de chirurgie plastica. Daca arsurile sunt extinse procedura este de durata, dar se pot obtine imbunatatiri semnificative.

Puteti sa va programati pe estetico.ro la o consultatie care costa 10O ron. Sau ne puteti trimite poze - pentru a va oferi consultanta online.

Mult succes.
0
07-04-2014, ora 23:59
bogeymandj
Nu este medic/terapeut
bogeymandj
Salutare, prieteni dragi!
Traim timpuri cu mari provocari, in care schimbarile din jurul nostru sunt extrem de rapide, ceea ce ne impune un ritm de invatare si adaptare rapid si un ritm de viata alert care iti da senzatia lipsei de timp.
Suntem o echipa de tineri entuziasti pregatiti sa ofere ce e mai bun Romaniei/Europei in materie de tehnologie/chirurgie plastica si turism medical la un loc.
Pentru a veni in sprijinul tau/al tuturor, am pus bazele unui imens portal de informare la nivel national si european, ce asigura informatii si servicii legate de interventiile chirurgicale si turism medical.
Misiunea noastra este de a crea valoare, oferi incredere si sprijin celor care imbratiseaza SCHIMBAREA.
Credem intr-o lume care pune pret pe viata dar si ofera libertate fiecarui individ de a-si crea propria identitate in mod constient.
Increderea in crearea acestui portal si functionarea lui este increderea pe care ti-o transmitem si tie.
Odata implementata aceasta viziune legata de turismul medical, Romania/Europa isi va recastiga locul binemeritat in lume, iar tu vei fi mandru/a ca ai contribuit la schimbare.
Ce zici... Viitorul suna bine, nu?!
Orice donatie conteaza
Iti multumim.
"Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume". (Ghandi)
Afla mai multe informatii despre Campania noastra aici:
https://www.indiegogo.com/projects/top-plastic-surgeons-europe/x/7018854
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  • Circumcizia la barbati
  •