Crestere in inaltime
Salut! Am 13 ani (aproape 14) sunt fata si am 1.82m.Ma cam ingrijoreaza inaltimea mea, nu am dureri de oase sau altceva. Intrebarea mea este daca voi mai creste in inaltime si daca da..cu cat? :(
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 20Mai cresc sau nu?
- 8crestere in inaltime
- 5Vreau sa mai cresc, am doar 173 cm...
- 47Crestere in Inaltime
- 0Crestere in inaltime
- 3mai pot creste in inaltime la 28 de ani?
- 2Probleme cu inaltimea !
- 3la 10 luni greutate si inaltme de 2 ani. problema?
- 1Crestere in inaltime
- 1inaltime mare.. cum o opresc?
- 3Nu creste in inaltime asociat cu lipsa menstruatiei
- 4nu cresc in inaltime
- 0slabire, crestere in inaltime
- 2N-am mai crescut in inaltime. :(
- 3Cresterea copilului meu
- 1crestere in inaltime la baieti
- 1Crestere in inaltime
- 0Cresc foarte lent
Mai multe informații despre: cresterea in inaltime inaltime prea mare
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: