cresterea rapida a sanilor

09-08-2012
marinelka
Nu este medic/terapeut
marinelka
se vand pe internet pastile push up2 pentru cresterea sanilor, ce credeti de pastile?
2 comentarii
0
10-08-2012, ora 01:10
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Sunt o porcarie, ca orice alt tip de pastile si metode de crestere a sanilor. Minciuni.
Vrei sani mai mari? Silicoanele sunt raspunsul. Nu exista alta metoda.
0
24-01-2013, ora 16:43
marle
Nu este medic/terapeut
marle
eu mi-am comandat o cutie de push-up2 si le-am folosit timp de 23 zile dupa care le-am intrerupt pentru ca sanii incepusera sa se intareasca f tare si ma dureau..au si crescut vizibil, dar mi-a fost teama sa mai continui!
aceste pastile contin: schinduf, fenic, angelica sinensis, schinel, papadie, L-tyrosine. Oricum de atunci pe mine ma dor sanii, in special cel drept si dupa un ecograf mamar facut pentru prima data in viata mea s-au observat niste chisturi pana in 8mm la sani...2 la cel drept si unul la cel stang!!! nu stiu daca din cauza acestor pastile mi-au aparut chisturile...pentru ca eu m-am gandit sa le iau ca sunt din plante si nu pot face rau!!! am mai luat vreo 3 luni asta inainte de a lua aceste pastile, anticonceptionale KARISSA, cu care m-am simtit f rau, greturi, dureri de cap...aiurea.m-am chinuit vreo 3 luni si am cedat...pentru ca ma umplusem si de cosuri pe fata si de pete maronii!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sanilor
  • Marirea sanilor - ce optiuni exista?
  • Marirea sanilor cu implanturi mamare - Mamoplastia de augmentare
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.