cum sa-mi cresc sanii?

21-08-2012
capraru alexandra
Nu este medic/terapeut
capraru alexandra
As vrea sa stiu cum sa fac sa imi mai creasca sani.. am 17 ani.
5 comentarii
0
21-08-2012, ora 22:14
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
CE vrei sa faci cu ei?? :-D apropo limba romana, sanii cu doi de 'i' ca este articulat, ok?
0
21-08-2012, ora 22:50
danacatalina
Nu este medic/terapeut
danacatalina
Sa-ti creasca sanii, trebuie sa pui burta pe cartea de gramatica...
0
22-08-2012, ora 08:42
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Sportul te ajuta in privinta asta. Sunt anumite exercitii speciale pt zona pieptului, crede-ma, fac minuni. Cauta pe net, vei gasi multe programe de sport pt dezvoltarea pieptului. Daca ai doar 17 ani, nu e cazul sa te stresezi.eu am 27 de ani si pana acum 3 ani nu aveam piept defel, eram foarte complexata. Insa de cand m-am lasat de fumat si am inceput sa fac sport mi-au crescut sanii considerabil si se mentin foarte armoniosi de parca as fi la pubertate :)
0
22-08-2012, ora 12:07
capraru alexandra
Nu este medic/terapeut
capraru alexandra
ok multumesc de sfat...
0
23-08-2012, ora 19:48
Michellin
Nu este medic/terapeut
Michellin
incearca pastile de MARAR, se gasesc la toate farmaciile naturiste, a luat o prietena de-a mea si a fost f multumita
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.