de ce ma dor sfarcurile?

20-08-2007
kara02
Nu este medic/terapeut
kara02
am 18 ani si am vreo saptamana de cand ma dor sfarcurile, dar nu este o durere constanta...ci doar atunci cand ii ating.precizez ca ciclul mi-a intarziat 2 luni.sper sa ma puteti ajuta cu niste raspunsuri.multumesc
4 comentarii
0
30-08-2007, ora 00:00
Cosmin_B
Nu este medic/terapeut
Cosmin_B
Un test de sarcina ai facut !?
0
12-02-2011, ora 00:29
iooana
Nu este medic/terapeut
iooana
am o problema asemanatoare mia intarziat menstruatia 28 de zile si ma dor sfarcurile si am cateodata dureri in partea dreapta joc.am facut test de sarcina si a iesit negativ
0
10-04-2011, ora 20:15
utilizator_97952
Nu este medic/terapeut
utilizator_97952
Pt kara02 sanii ti se mai dezvolta, si e normal sa te mai doara din cand in cand. Dar cu cm poate fi o dereglare de hormoni, asta daca nu ai avut vreun contact sexual si e posibila o sarcina.
0
11-04-2011, ora 13:07
sgeorgiana
Nu este medic/terapeut
sgeorgiana
Pe mine ma dor inainte de menstruatie.
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sanilor
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Mastectomia preventivă
  • Cancerul la sân – o amenințare care poate fi prevenită
  • De ce mă dor sânii?
  • Înțelegerea afecțiunilor legate de sâni - cele mai frecvente situații și semnele de alarmă
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.