de cel putin 4 luni iau postinor, 2 pe luna
de cel putin 4 luni iau postinor, 2 pe luna si acum imi dau seama sau nici nu stiu ??nu am inteles eu bine cum se ia.eu luam una in max 48 ore de la contact si peste vreo 2saptamani mai luam una in aceleasi conditii.Acum mi-a intarziat 10 zile oare sunt gravida?
2 comentarii
E foarte posibil sa fii gravida. oricum modelul dupa care iei postinor e complet gresit. O simpla citire a prospectului din cutie te-ar fi orientat. Fireste, doamnele de la farmacie care vind Postior ca pe bomboanele Mentosan ar fi putut si ele sa te indrume, Un test de sarcina te-ar putea lamuri daca esti gravida sau nu. Eu te sfatuiesc sa mergi la un cabinet de planning familial si sa discuti acolo cu medicul despre metodele de contraceptie si cum se folosesc ele, asta te va ajuta sa alegi o metoda eficienta pe care sa o utilizezi corect
si eu acum cand am citit inca odata prospectul mi-am dat seama ca nu am inteles bine, poate cu gandul la postinorul vechi, dar oricum testul mi a iesit gravida asa ca ma duc la doctor
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5contraceptia de urgenta cu Postinor 2 - informatii
- 7procedez corect?
- 7contraceptia de urgenta
- 2postinor - posibila sarcina?
- 2am nevoie d un raspuns va rog!!
- 7nelamurire postinor, rog un sfat
- 3cat de mare e riscul de a fi insarcinata?
- 4help...sfat urgent in leg. cu pilula de urgenta postinor 2
- 15mare stres!!!va rog ajutor
- 5prezervativ rupt si postinor, apoi iar prezervativ rupt si iar postinor
- 8Postinor 2 si marvelon 21
- 5Credeti ca ar putea exista riscul instalarii unei sarcini?
- 6Efect Postinor = menstruatie intarziata?
- 3postinor la 40 de minute - parerea unui MEDIC va rog
- 12Postinor 2.
- 2Postinor 2 + menstruatie neregulata
- 0Postinor 2 si menstruatia
- 2Pot ramane insarcinarta?
- 4prezervativ rupt, Postinor 2, scurgeri maronii
- 1E posibil?
Mai multe informații despre: postinor
