Depedent de heroina

30-12-2014
valizagore
Nu este medic/terapeut
valizagore
sunt consumator de dava de 5 ani de zile.incerc cu disperare sa ies din cercul asta dar parca toate drumurile duc acolo(cine stie cunoaste).am tinut toate raurile si toate problemele departe de familie si prieteni dar parca sunt la capatul puterilor.as dori sa aflu mai multe informatii privind centrele de metadona gratuite.datele sunt cofidentiale in centre pentru ca nu as vrea sa afle nimeni.va multumesc si va doresc sarbatori fericite si mult succes in lupta cu viciile vietii.
4 comentarii
0
30-12-2014, ora 10:59
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Poti merge la obregia, pe 1 decembrie 1918 la capatul lui 311, 101 faur.
0
30-12-2014, ora 13:45
valizagore
Nu este medic/terapeut
valizagore
Multumesc!
0
31-12-2014, ora 00:35
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Sa stii ca tu esti singurul care se poate lasa, care poate spune la anturaj PAS, stiu ca nu este usor deloc, vorbeam cu un consumator si imi spunea ca dupa o perioada de circa un an cand simtea ca drogurile au pus stapanire pe el se muta la tara unde avea o casa batraneasca si steatea acolo doua trei luni, distrugea tot pana trecea de starea de sevraj dupa care venea inapoi crezand ca se va lasa si a facut asta in ultimii 15 ani, acum depinde de la caz la caz.
De exemplu din gasca mea toti sunt fumatori inafara de mine si stau cu fumatorii de la varsta de 13 ani totul tine de vointa ta, si ajutorul pe care il vei avea.
0
01-01-2015, ora 15:42
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Naltrexona iti trebuie tie mai Vali ! Are un amic de al meu o cutie si nu e deloc scumpa !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: