Durere de ochi la trezire
Buna. In urma cu vreo 4 luni mi-a intrat un corp strain in ochiul drept si vreo doua zile am intampinat probleme. De atunci in unele dimineti la trezire simt o durere in cel loc care a fost lovit, si timp de cateva minute nu il pot tine deschis, in general trece dupa o compresa cu apa rece. un atl fapt ar fi ca in ultimul timp ˇjoacaˇ foarte mult.
Multumesc.
Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 15dureri oculare puternice
- 7arsura ochi.. totul a plecat de la o incercare de a scoate ceva din ochi, cred ca s-a infectat
- 2dureri oculare
- 1Durere de ochi intensa
- 0Durere la rotirea ochiului stang
- 1Durere intraoculara și tâmplă
- 3Traumatism spirt in ochi
- 1ochi durerosi
- 6Ochi drept durere
- 0Șpan scos din ochi, durerea persista
- 0Durere oculara intensa!
- 0Senzația de ochi greu, nisip in ochi pe partea dreaptă
- 0Durere continua de ochi
- 0Senzație de corp străin in ochi și o ceata/scamă
- 9Posibila sinuzita sau probleme oftalmologice?
- 0Durere ochi
- 0Dunga alba pe irisul ochiului
- 4Ajutati-ma va rog cu o problema legata de ochi - junghiuri, lacrimez des
- 6Corp strain mi-a intrat in ochi
Mai multe informații despre: Durerea oculara corp strain in ochi
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: