durere stomac
am o intrebare:de 2 saptamani ma doare stomacul in partea dreapta, cam acolo unde este el pozitionat in zona burtii.nu ma doare i-imediat sub stern ca la gastrita, dar ma doare si daca ma apas acolo ma doare mai tare.ma doare cateodata inainte de masa, uneori in timp ce mananc, alteori dupa ce mananc.si cateodata foarte putin ma doare pe la pranz si un pic seara.ce sa fie?ce imi recomandati?avetii idee ce ar putea fi?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2dureri stomac-transpiratie-greata AJUTOR
- 2am dureri de stomac, ameteli, transpiratii pe timpul noptii, nu am pofta de mancare..ce poate fi?
- 2ulcer
- 3Probleme stomac - demoralizare
- 3durere stomac si spate?
- 6Dureri de stomac si in spate.
- 21Vagotomia supraselectiva
- 3probleme cu stomacul
- 3disconfort digestiv
- 3dureri mari de stomac
- 2dureri de stomac
- 4Dureri acute de stomac
- 6probleme la stomac de cateva luni, cand mananc dulce si mancare acrisoara
- 0Dureri stomac de durata
- 1dupa ce mananc ma simt rau
- 2mierea de albine sau orice alt dulce da senzatie de acreala
- 5durere stomac, balonare si flatulenta
- 0Dureri mari de stomac
- 1Din ce cauza am aceasta durere abdominala????
- 0Probleme gastrice
Mai multe informații despre: durerea de stomac
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: