e posibil sa ramin insarcinata?

09-03-2010
margareta_eu
Nu este medic/terapeut
margareta_eu
Cu cinci zile in urma am avut contact sexual cu prezervativul, insa el a iesit si a ramas la mine in vagin. La 15 ore am baut o pastila care se bea la 72 ore ca sa nu ramin insarcinata.insa am observat ca mi sau umflat sinii shi mi sa balonat burta. E posibil sa ramin insarcinata? Si la cit timp pot face un test de sarcina?
6 comentarii
0
09-03-2010, ora 20:21
margareta_eu
Nu este medic/terapeut
margareta_eu
Raspundetimi va rog cineva!!!!!!!
0
09-03-2010, ora 21:07
margareta_eu
Nu este medic/terapeut
margareta_eu
astept un raspuns.sunt disperata... va rog raspundetimi!!!!!!!
0
11-03-2010, ora 19:52
margareta_eu
Nu este medic/terapeut
margareta_eu
va numiti sait serios shi medici serioshi.da la o intrebare simpla nu puteti raspunde.multumesk mult. sa va dea domnul sanatate.
0
16-03-2010, ora 16:29
niki24
Nu este medic/terapeut
niki24
Testul se face cam la 2 spat dupa presupusul contact.. :D
0
16-03-2010, ora 16:30
niki24
Nu este medic/terapeut
niki24
Sincer as vrea sa te ajut, dar nu ai dat destule detalii..Prietenul tau a ejaculat inauntru sau s-a retras :-?.. astept sa imi raspunzi si daca te pot ajuta cu ceva te ajut :* mult noroc :*
0
16-03-2010, ora 23:22
oanaluciana
Nu este medic/terapeut
oanaluciana
testul de sarcina il poti face dupa 7-10 zile dupa e ti-a intarziat menstruatia.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testul de sarcină care ar putea identifica sarcina gemelară și riscul de avort
  • Testele de sarcină
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •