Eliminari de culoare neagra

15-05-2016
IonelaBejenaru
Nu este medic/terapeut
IonelaBejenaru
Buna ziua, am o problema... I-au contraceptive, 2 saptamani in urma mi s-a intimplat un accident m-am taiat la picior si am avut nevoie de o interventie chirurgicala, am urmat tratament cu antibiotice 5 zile, in timpul asta luam si pastilutele, ultimul act sexual l-am avut cu 2 zile inainte de accident. In a 4 zi dupa ultima pastila in loc de menstruatie am eliminari de culoare neagra deja de 2 zile, care este problema, ce sa fac?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.