Este insarcinata? sau doar a racit?
Buna ziua eu si prietena mea am facut de fiecare data dragoste protejat...nu s-a rupt prezervativul nu nimic.Dar odata am facut-o cu o pastila ce se introduce in vagin se asteapta 10 minute si dupa se poate face dragoste in siguranta.In ultima vreme prietena mea a avut niste simptome ciudate...a urinat des o zi cam, cateodata este obosita iar in diminata asta i-a fost greata a vomat si are febra.Este insarcinata?sau doar a racit?Va rog sa-mi raspundeti prompt :-s multumesc anticipat
5 comentarii
dak i-a fost greatza nu inseamna k este insarcinata.sa-si faca un test.asa putetzi fi mai linistitzi
Dimineata asta iarasi a vomat.Spuneti-mi va rog e posibil sa fie insarcinata?
Acum au inceput sa i se inegreasca degetele acolo unde poarta inelele de argint...va rog ziceti-mi ce are
un test v-ar zice adevarul facut dupa 21 zile de la contactul neprotejat de la chestia aia care o bagi in vagin cu prima urina de dimineatza
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4mi-a intarziat 15 zile... sarcina?
- 2poate fi gravida??
- 8pot sa raman insarcinata?
- 20probleme dupa administarea postinor 2
- 7capsula de slabit cu Yasmin si mici chiaguri de sange
- 10Pot sa raman?
- 7Sunt insarcinata? ajutati-ma :(:(
- 3la cat timp de la conceptie se vede sarcina la o ecografie intravaginala?
- 2e posibil sa raman gravida?
- 8este o posibila sarcina ?
- 0sunt insarcinata?
- 5sunt foarte ingrijorata.. pot fi insarcinata?
- 13sarcina sau raceala?
- 1insarcinata sau nu?
- 6la 4 ore dupa ce s-a rupt prezervativul, am luat Postinor... sunt insarcinata?
- 0pot sa fiu gravida?
- 10a alunecat putin prezervativul... este insarcinata?
- 2Infectie sau sarcina??
- 2O nelamurire in privinta ovulatiei
- 2Despre o probabilă sarcină
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
