FETISH, normal sau anormal

35 comentarii 1 2
0
08-07-2013, ora 20:30
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Esti NORMAL:) Parerea mea.Sotia ar trebui sa fie constienta de atuul care il are si sa"take advantage"
0
09-04-2015, ora 20:59
danyel_danyel
Nu este medic/terapeut
danyel_danyel
cred ca tu t-ai strecurat fara sa ai importanta
0
12-10-2015, ora 20:56
danyel_danyel
Nu este medic/terapeut
danyel_danyel
am caut un medic si mi-a spus ca nu este nimic gresit si numi trebuie nici tratament
0
30-11-2015, ora 17:31
Andreea.Nicoleta
Nu este medic/terapeut
Andreea.Nicoleta
Dragul meu, fetishurile sunt ceva normal. Cel putin in perioada in care traim. Acum 500 de ani poate ai fi fost ars pe rug :)).
Deci calmeaza-te. Daca ai intelegere din partea partenerului asta este cel ami important si chiar puteti sa profitati de aceasta "slabiciune" a ta impreuna.
Daca partenera ta nu este de acord, atunci lucrurile de complica. Ori iti gasesti pe altcineva care sa te completeze 100% atat sexual cat si psihic ( stii cum se zice ca fiecare avem jumatatea noastra care ne completeaza 100% ), ori iti creezi un tabiet al tau unde sa iti consumi aceasta fantezie fara a o mai implica pe partenera ta. Asta pentru a salva relatia. Poti de exemplu sa mergi din cand in cand la masaj erotic. Acolo poti cere maseuzei orice fantezie ai tu in cap. Astfel tu iti consumi fantezia, ba mai degraba nevoia resimtita de aceasta fantezie, iar "monstrul" este tinut sub control. Recomand totusi un salon serios unde sa ti se indeplineasca cu calitate acest fetish. Poti incerca -*. Sunt cei mai vechi de pe piata si raspund cu rabdare si interes la intrebarile de la telefon.

(* modificat de admin)
0
12-09-2017, ora 19:34
danyel_danyel
Nu este medic/terapeut
danyel_danyel
doamna doctor imi dati si mie raspun
Adaugă un comentariu / răspuns
35 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul