Gabaran

26-08-2017
Diana22D
Nu este medic/terapeut
Diana22D
Buna !am urmat timp de doua săptămâni un tratament cu gabaran, și mi a întârziat menstruația timp de 5 zile.e posibil de la aceste pastile? Multumesc
4 comentarii
0
26-08-2017, ora 18:30
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Faceti un test de sarcina sa excludeti posibilitatea asta (este bine sa nu ramaneti insarcinata in timpul acestui tratament). Cauze pentru intarzierea menstrei sunt multe dar important e sa nu fiti insarcinata acum.
0
26-08-2017, ora 18:40
Diana22D
Nu este medic/terapeut
Diana22D
tratamentul l am intrerupt de miercuri, voiam doar sa știu dac faptul ca am luat acest medicament îmi poate influența menstruația.de obicei îmi vine la 30 de zile, iar azi e a 34 zi și de asta am un semn de întrebare.voi face un test.multumesc Pt răspuns.
0
26-08-2017, ora 20:46
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cititi prospectul de la Gabaran.
0
28-08-2017, ora 11:54
Diana22D
Nu este medic/terapeut
Diana22D
Multumesc.intre timp mi a venit menstruația.probabil de la tratament s a dereglat.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Auto-medicația cu medicamente psihotrope - efectele negative ale consumului necontrolat
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.