gravida?!

02-05-2008
ramona_teacher
Nu este medic/terapeut
ramona_teacher
Mi-a venit ciclul pe 12 aprilie iar pe 17 aprilie am avut un contact sexual neprotejat. Se poate sa raman insarcinata? Astept raspuns.
3 comentarii
0
02-05-2008, ora 00:00
popescu_mary
Nu este medic/terapeut
popescu_mary
Nu.. sunt foarte putine sanse, aproape deloc!
0
02-05-2008, ora 00:00
CAMIB
Nu este medic/terapeut
CAMIB
Teoretic nu se poate, ovulatia are loc dupa ziua 10 aprox.
0
04-08-2008, ora 00:00
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
am si eu o intrebare...am avut contac sexual primul ptr k eram virgina...neprotejat...si doar ce imi trecuse C M de 2 zile.este posibil sa raman insarcinata?va rog ajutati-ma
Adaugă un comentariu / răspuns