gravida sau bolnava?

17-12-2010
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
buna seara, am o nelamurire care imi da batai de cap..deci.in luna lui septembrie in data de 10 mi-a venit ciclul, apoi urmatoarea luna mi-a venit in 20, imediat dupa ce mi-a trecut am facut dragoste cu iubitul meu, mentionez am facut neprotejat si am facut-o de 2 ori, adik el sa terminat si dupa cateva minute dupa ce a urinat am facut iar...toate bune pana a venit luna lui noiembrie si asteptam sa imi vina ciclul..a trecut o saptamana, au trecut 2 si ciclul nu a mai venit..suntem in 17 decembrie si eu tot sper sa imi vina..nu pot sa merg la doctor deocamdata k ma aflu in alta tara..mentionez in in data de 17 decembrie am facut un test sa vad daca sunt sau nu gravida, dar spre bucuria mea a iesit negativ..nu pot sa imi explic intarzierea menstruatie atat de mult timp...ce poate fi?
va rog sa ma ajutat..
7 comentarii
0
17-12-2010, ora 13:36
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
sa ne chemi la botez!
0
17-12-2010, ora 17:23
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
mda se pare k nui e nimeni de incredere aici...la ce naiba mai sunt forumurile daca nimeni nu te poate ajuta cu raspuns clar...
0
17-12-2010, ora 22:22
gabriel1366
Nu este medic/terapeut
gabriel1366
AaNi nu lua in seama pe nypd_darr este o mascota care, dupa cum spune el, provine dintr-o familie in care EDUCATIA e un lucru care le lipseste.
0
17-12-2010, ora 22:32
gabriel1366
Nu este medic/terapeut
gabriel1366
si AaNI nu ai pus intrebarea unde trebuie.
mai pune-o inca odata la categoria ^^ CONTRACEPTIE-CONCEPTIE ^^, ^^SUNT GRAVIDA?^^.
0
18-12-2010, ora 01:04
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
multumesc Gabriel
0
18-12-2010, ora 16:35
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Repeta testul de sarcina...vezi sa il faci corect.daca e tot negativ trebuie sa te vada un ginecolog.
0
19-12-2010, ora 16:34
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
multumesc Casa drhouse
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •