Hernie inghinala recidivanta

03-12-2018
Cuza
Nu este medic/terapeut
Cuza
Am fost operat in urma cu 8 zile de hernie inghinala dreapta recidivanta.Totul a decurs bine, astazi am fost externat.Spre seara la o palpare in timp ce mă spălăm am observat o umflatura Intre testicule și penisul umflat și vânat Am sunat imediat la clinica unde am fost operat și d-l Dr. mi-a spus că e normal și ce simt intre testicule se va retrage.As vrea să știu dacă este așa sau sa nu fie vorba de o operație.
2 comentarii
0
05-12-2018, ora 15:33
Cuza
Nu este medic/terapeut
Cuza
Nu răspunde nimeni pe acest site?
0
05-12-2018, ora 16:18
Dr. Tuca Stefan
Chirurgie generala, Bucuresti
Dr. Tuca Stefan
Buna ziua,

Ati facut foarte bine ca ati sunat medicul chirurg..
Eu unul nu ma pot pronunța fara sa va consult..poate fi normal ce descrieți dvs sau nu.
Daca doriti un sfat pertinent, va aștept.

Cu stimă,
Dr.Ștefan Tucă

0723042207
www.stefantuca.ro
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.