imi doresc un bebe
Va scriu pentru ca imi doresc foarte mult un bebe si nu imi permit sa merg la medic asa ca cer o parere aici. Eu si sotul meu ne dorim un bebe si de 6 luni incercam dar pana acum nimic. Am un cm foarte regulat insa luna asta mi-a intarziat deja 10 zile. Mi-am facut un test in prima zi de intarziere si a iesit negativ, apoi am repetat testul a doua zi si tot negativ. Mentionez ca am avut o scurgere usoara maroniu inchisa, exact in ziua cand trebuia sa vina cm. Am simptomele unui cm, dureri in burta dar mai putin dureroase decat de obicei. Acum am nistre scurgeri usoare inodore si albe. Mi-e frica sa mai fac un test ca sa nu fiu dezamagita. Alte simptome nu am decat uneori dureri de spate, care le am si in perioada cm. Nu am luat niciodata anticonceptionale si nici alte medicamente. Se poate sa fi facut testele de sarcina prea repede? Imi doresc mult un bebelus.
1 comentarii
Poate fi vorba despre o sarcina, mai ales daca ai avut contacte sexuale neprotejate in perioada fertila. Pentru acuratete este recomandat ca testul sa se faca la o saptamana dupa intarzierea ciclului menstrual.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8sarcina tubara stanga
- 2spuneti-mi daca se mai poate sau nu sa avem un copil
- 3vreau bebe
- 3bebele nu vrea sa vina, ajutor!!!!
- 3mai vreau un copil
- 6vreau un bebe.
- 4si eu vreau un bebe:)
- 6de vreo 7 ani am hipertiroidism si fac tratament... mai pot sa am un copil?
- 5de ce nu raman insarcinata?
- 4imi doresc un copil
- 3vrem un bebe
- 7vreau sa raman insarcinata
- 10Nu pot ramane insarcinata..
- 4cum sa fac sa raman insarcinata mai repede...
- 7vreau un bebe
- 3iau anticonceptionale.. dupa cat timp ar trebui sa incerc sa raman gravida?
- 3sunt operata de peritonita, mai pot ca sa raman insarcinata?
- 0Dupa antibiotic, pot concepe un bebelus? e sanatos?
- 8Sunt insarcinata sau nu? Am nevoie de parerea voastra va rog!
- 0Incercare de un an de a face copil
Mai multe informații despre: Pregatirea pentru sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
