Imi place de o fata

08-02-2019
Catalin231
Nu este medic/terapeut
Catalin231
De cateva zile am inceput sa ies cu un grup de baieti si fete cu varste cam intre 12 si 15 ani, eu am 13 jumate apropo.In grupul acesta este o fata, stiu ca este pe clasa a 8-a, probabil are 14 ani, si imi place de ea pur si simplu.Din cate am vazut de cand ies cu ei, ea este genul care ia persoane la misto, deci nu prea stiu cat de in serios ar lua acest subiect, eu fiind si mai timid.Ma imbratiseaza, mai vorbim, dar foarte putin.M-am gandit ca ar fi mai bine sa fac ceva pana ce devenim prieteni buni.Dar nu stiu cum sa intru in vorba cu ea, deoarece este si foarte indiferenta.Acum probabil intrebarea este cum se poate sa imi placa de o fata de genul.Habar n-am, am vazut-o si mi-a placut de ea.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul