in 2ani si jumatate nu am avut orgasm...

12-01-2009
sad_angel2007
Nu este medic/terapeut
sad_angel2007
Am 2 ani si jumatate d cand sunt cu prietenul meu si in acest timp am avut doar un orgasm...nu stiu ce sa fac...el crede k nu ma atrage el si de aceea nu pot avea orgasm...nu ma prea simt bine cu el in pat...problema poate este a mea!!
4 comentarii
0
12-01-2009, ora 16:38
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Daca nu te simti bine cu el in pat din cauza asta si lipsa orgasmului!Discuta cu el si faceti impreuna lucruri care sa te satisfaca si pe tine, nu numai pe el!
Numai bine
0
15-01-2009, ora 14:00
Falco
Nu este medic/terapeut
Falco
Daca nu te simti bine cu el in pat si consideri ca ai facut tot ce se putea pentru a avea o viata sexuala reciproc multumitoare schimba partenerul. Stiu ca e poate dur sfatul dar nu esti casatorita, nu ai copii...acum e momentul. Crede-ma ca mai tarziu o sa gasesti o iesire mult mai greu si cu mai multe implicatii.

Succes.
0
15-01-2009, ora 16:41
sad_angel2007
Nu este medic/terapeut
sad_angel2007
Nu stiu ce sa zic...nu stiu ce sa fac.e greu sa ma despart d el il iubesc mult sau cel putin asta cred nu stiu...este bun cu mine are rabdare, ma respecta ne intelege bn dar stiu k intr-o pereche nu conteaza numai asta...e cam greu mai ales k suntem intr-o tara straina..
0
15-01-2009, ora 17:14
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
sad_angel2007 daca va iubiti atunci cu siguranta veti gasi modalitatea de a va rezolva aceasta problema!!Orgasmul nu vine oarecum, mai ales la femei!Ca sa ai orgasm iti trebuie o anumita stare, o atmosfera romantica si multe altele!Cum am mai zis, experimentati lucruri noi, pozitii etc. si cu sigiranta va veni si orgasmul ;)) Stii vb aia:incercarea moarte n=are!
Numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: