intarziere ciclu-va rog sfaturi!

24-03-2015
alon
Nu este medic/terapeut
alon
buna ziua, de 2 luni nu mi a venit ciclu si nu stiu de ce oare.ultima menstruatie a fost pe 23 ianuarie 2015 si nici pana astazi nu mi a venit, am facut 2 teste de sarcina la un interval de 2 sapt si au iesit negative, de altfel nici nu aveau cum sa iasa pozitive avand in vedere ca prezervativul este acolo unde trebuie.uneori ma dor sanii si ovarele iar cand m am spalat era o secretie putin roz iar ziua urmatoare era galbena.asta s a intamplat de 2 ori in lunile astea 2, dar tot nu mi a venit.in general secretia este fff curata, alba.mie mai mi s a intamplat sa mi intarzie ciclu acum 5 ani si am stat fara menstruatie 4-5 luni, am fost la medic si sincer nu mai stiu exact cauza, dar dupa consult mi a venit.am si analize de la gineco si mi a iesit k am o infectie dar mi a zis ca nu e grav.uneori imi vine sa fac pipi fff des, dar nu am usturimi sau alte chestii, iau 4-5 pastile de urinal acut si imi trece.va rog niste pareri!!!!!!!!!!!!multumesc mult
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul