Intarziere menstruala 2 sapt

10-05-2013
rucsandra_diana
Nu este medic/terapeut
rucsandra_diana
Buna ziua! Am si eu o problema acuma nu stiu cat de grava, am 23 de ani acum 2 sapt trebuia sa imi vina CM si totusi nimic. Tin sa mentionez ca pana in luna martie totul a fost super ok ( CM se intampla sa imi intarzie cel mult 3 zile) iar luna aprilie a fost una stresanta, deoarece mama mea a fost operata si noptile dormeam cateva ore iar ziua eram la munca. Sa nu uit de insarcinata nici nu se pune problema deoarece iubitul meu nu e in tara si din noiembrie nici un contact sexual. Alte dureri si simptome nu am, nedumerirea mea e urmatoarea este cazul sa ma prezint la un medic sau pot incerca niste ceaiuri, medicamente care sa ma ajute fara a fi cazul de un consult? Multumesc anticipat si o zi frumoasa!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.