intarziere menstruatie

15-10-2013
ioagu
Nu este medic/terapeut
ioagu
Buna ziua,
Sunt o mamica a unui copil de un an si jumatate. In utimele 2 luni ma confrunt cu o problema legata de ciclul menstrual. In luna august menstruatia a venit mai devreme cu 7 zile si in septembrie la fel iar acum in octombrie nu a venit deloc. Trebuia pe data de 1 a lunii si nu am avut relatii intime de 7 saptamani, rezultatul a trei teste de sarcina (de la diferite firme) arata ca nu exista sarcina. La sfarsitul lunii septembrie am fost la dermatolog si fiind diagnosticata cu stafilococite (sper ca am scris bine) mi s-a administrat un antibiotic CIPRINOL 500mg. Ce poate fi?
Va multumesc frumos!
4 comentarii
0
15-10-2013, ora 23:50
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
nu ai specificat ce varsta ai..
0
16-10-2013, ora 10:11
ioagu
Nu este medic/terapeut
ioagu
Iertare...am 29 ani
0
17-10-2013, ora 17:31
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
eu zic sa mai ai rabdare 1 saptamana.uneori pot aparea deeaglari oe fond de stres, din cauza administrarii de medicamente...mie de exemplu mi se deregleaza mereu 5-7 zile cand plec de acasa in concediu in alta tara sau cand vin in Ro..
0
17-10-2013, ora 20:02
ioagu
Nu este medic/terapeut
ioagu
MULTUMESC BIA...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: