Intervenție chirurgicală cu un șurub
Pe data de 5-4-2016 am fost lovit de o mașina
Cauzând o fractura de maleolă laterala cu deplasare la piciorul drept
A fost intervenit chirurgical cu un șurub cu șaiba
Din diferite motive nu l-am mai scos
Exista vreun risc ?
Menționez ca nu am întâmpinat pana acum niciun fel de probelema/ durere
Mulțumesc anticipat !
Cauzând o fractura de maleolă laterala cu deplasare la piciorul drept
A fost intervenit chirurgical cu un șurub cu șaiba
Din diferite motive nu l-am mai scos
Exista vreun risc ?
Menționez ca nu am întâmpinat pana acum niciun fel de probelema/ durere
Mulțumesc anticipat !
1 comentarii
Scuze de greșeală
Maleolă tibială laterala cu deplasare
Am sta 36 de zile cu piciorul in Gips
După ultima radiografie
S-a văzut poziționare corecta
Si mi-au spus sa încep ușor mersul
Fără Kineto-terapie
Fără medicamente etc
Mulțumesc anticipat !
Maleolă tibială laterala cu deplasare
Am sta 36 de zile cu piciorul in Gips
După ultima radiografie
S-a văzut poziționare corecta
Si mi-au spus sa încep ușor mersul
Fără Kineto-terapie
Fără medicamente etc
Mulțumesc anticipat !
Alte subiecte recente din această secțiune: