Intrebare.Sedatif pc

02-06-2015
AlenTao
Nu este medic/terapeut
AlenTao
Buna seara.In prezent iau tratament pentru TOC cu venlafaxina, olanzapina, anafranil si pramistar si e in regula cat de cat dar mai sunt zile cand simt anxietate mai ales seara si simt o tensiune la cap iar in locurile cu multa lume, aglomeratie de exemplu biserica, scoala etc sunt tensionat si timorat, nesigur pe mine.. iar cu tratamentul asta nu trec starile dar ma ajuta la TOC tratamentul...intrebarea ar fi pot sa iau ceva pe langa tratament cand vin starile, ma gandeam la Sedatif pc...voi ce ziceti, are ceva daca il iau pe langa tratament?Este un produs homeopat din cate stiu.M-ar putea afecta daca il iau?Am vazut ca nu are contraindicatii si nici reactii adverse pe prospect..deci as putea pati ceva daca il iau pe lanfa tratamentul prescris de doctor?A luat cineva sedatif pc?Ma gandeam ca m-ar putea ajuta in acele stari neplacute care apar..?Voi ce ziceti?Pot sa il iau?
Multumesc anticipat!
2 comentarii
0
03-06-2015, ora 19:09
cristinna cojocaru
Identitate neconfirmată
cristinna cojocaru
Buna seara!
Aveti deja un tratament medicamentos. Poate veti vrea sa va ganditi sa insotiti tratamentul pe care deja il aveti cu unul de sprijin psihoterapeutic.
Alegere inspirata!
0
04-06-2015, ora 15:08
AlenTao
Nu este medic/terapeut
AlenTao
Multumesc.
Mi-a recomandat doctorul Nervocalmin pana la urma.Sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.