Lueta
Buna ziua, de ceva timp simt un disconfort din partea omusorului, mai bine siz niste mincarimi, mi se infunda nasul, astfel emit niste sunete asemanator sforaitului, ca sal pot intrun fel scarpina.as dori un sfat ce as putea face.multzumesk.
2 comentarii
initial un consult orl..si unul la gastrologie... pot fimulte cauze...
http://www.ellman.ro/ellman2012/Ellman%202012/Articole%20clinice/uvula.pdf
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3am probleme cu omuletu, nu stiu ce, help me pls pls
- 76Edem lueta
- 197omulet marit
- 3uvulita cronica repetata
- 19Limba alba de vreo doua luni
- 108mancarime in gat si urechi
- 2lipsa luetei
- 3lueta alungita-intrebare
- 2Problema omulet
- 4ma doare cand inghit deasupra de omulet
- 1omulet inflamat si senzatie de nod in gat
- 2umflatura sub omulet
- 4Simptome multiple faringe-lueta-limba
- 1papilom lueta
- 2Omulet inflamat
- 1Omuletul ma deranjeaza cred ca este marit
- 13Formatiune pe lueta
Mai multe informații despre: lueta