Ma doare clitorisul !!!

02-03-2010
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
Buna ziua. Am 22 de ani si de aprox o sapt, atunci cand imi este stimulat clitorisul cu degetul, in loc sa-mi produca placere, simt o durere scurta si ascutita in varful lui ca si cand ar fi pe nerv; oricat de umed ar fi, atingerea trebuie sa fie foarte fina ca sa nu ma doara. Ce pot face ptr a rezolva aceasta problema? Astept sfaturi, multumesc.
5 comentarii
0
03-03-2010, ora 12:20
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
nu stie nimeni sa-mi dea un raspuns?
ieri m-a jenat si cusatura de la blugi in timp ce mergeam...
va rog, astept sfaturi!
0
03-03-2010, ora 13:20
fraticacristina
Nu este medic/terapeut
fraticacristina
sunt curioasa daca te ustura atunci cand faci pipi?
poate fi o usoara infectie urinara.
sa nu fie o micoza care sa il fi iritat.doar atunci cand este stimulat te doare?
0
03-03-2010, ora 14:05
bunny87
Nu este medic/terapeut
bunny87
nu ma ustura deloc, nu am alte simptome, doar ma doare atunci cand este stimulat sau, cum am mai spus, ma jeneaza daca port ceva mai stramt si mai dur, cum ar fi blugii...
0
03-03-2010, ora 19:29
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Te poate ajuta homeopatia. Consulta un medic homeopat care practica homeopatia clasica si nu practica alta medicina in paralel. Nu exista multe remedii la un astfel de simptom si deci este destul de usor de gasit remediul.
0
11-05-2017, ora 22:20
madalinalove22
Nu este medic/terapeut
madalinalove22
Si eu am aceeasi problema. Am ajuns la concluzia ca fiind zona prea sensibila e afectata. Am si citit niste informatii cum ca in timp clitorisul s-ar mari in timp, dat fiind si cauza disconfortului.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: