Clitoris... marime normala?

06-05-2007
Nu este medic/terapeut
Nu stiu daca am innebunit sau nu... dar mi se pare ca am clitorisul prea mare... si ca nu arata normal... cat de mare ar trebui sa fie? si ce pot sa fac daca chiar e prea mare... exista operatii de micsorare?
7 comentarii
1
11-05-2007, ora 00:00
alexandra r
Nu este medic/terapeut
alexandra r
acceasi problema am si eu..dar m-am obisnuit..am inteles ca noi suntem niste fericite(cele cu clitorisul mai mare)pt ca gradul de exitare este mult mai mare si stimularea lui aduce mai mare placere!!plus ca si barbatzilor le place..am citit un articol in carespuneau ca starurile de la halywood isi fac operatzie de marire a clitorisului!!deci..ma consolez cu toate astea!fa-o si tu!
1
14-01-2008, ora 00:00
roxanacarcu
Nu este medic/terapeut
roxanacarcu
si eu sunt in aceeasi situatie. problema este, lasand deoparte estetica, ca imi iese cltorisul mult in afara labiilor. fiind atat de expus cred ca ma face hiperexcitabila. daca port pantaloni mai stramti e practic stimulat la fiecare pas si ma excit aparent fara motiv, doar prin stimulare mecanica, desi imi autoimpun sa nu se intample asta.
1
31-01-2009, ora 13:22
dianacristina
Nu este medic/terapeut
dianacristina
da.si eu am aceasta problema..din pacate..dar si eu am inceput sa ma obisnuiesc cu ideea pt k am citit peste tot k nu e nimic grav, doar k mi se pare cam inestetic.si nu stiu daca partenerului meu o sa-i placa...ma ingrijoreaza tare mult chestia asta.
1
13-02-2009, ora 12:54
xenopol
Nu este medic/terapeut
xenopol
bucurativa sunteti deosebite.marimea clitorisului e masurata in bogatie.mi-am dorit tot timpul o femeie cu
clitorisul mare, sa-l pot privi in jurul penisului.acesta da fericirea actului sexual.asa ca nu fi trista.Partenerul tau ce parere are?
1
13-02-2009, ora 14:52
carmencarmen
Nu este medic/terapeut
carmencarmen
poi tocmai asta e problema...ca mi-e frica de reactia partenerului cand o sa vada clitorisul meu.daca nu o sa-i placa?? daca o sa ma paraseasca din cauza asta???
0
18-08-2012, ora 03:34
anna_hauke
Nu este medic/terapeut
anna_hauke
da asa e eu am gasit poze pe leptopul partenerului cu femei care au clitorilul mic si acum sunt fff complecsata:((
0
17-07-2019, ora 16:41
Love clit
Nu este medic/terapeut
Love clit
Carmencarmen, niciodată nu este suficient de mare pe cat ne dorim noi bărbații
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: