ma ingras?

09-04-2007
della
Nu este medic/terapeut
della
Buna sunt della si am 15 ani.Am si eu p intrebare.Daca mananc orice pana in ora 6 si dupa aceea nu mai mananc nimic pana la ora 12 noaptea ma ingras eu pe la ora aia ma culc de obicei.
2 comentarii
0
10-04-2007, ora 00:00
Dr.Craciun Anca
Identitate neconfirmată
Dr.Craciun Anca
buna della! bineinteles ca te ingrasi, daca prin "orice" intelegi cartofi prjiti, hamburger, alte mancaruri tip fast-food, dulciuri, sucuri, cipsuri etc.
0
10-04-2007, ora 00:00
della
Nu este medic/terapeut
della
Eu mananc si fast food dar foarte rar cam de 2 ori pe luna si chipsuri nu mananc daca da tot ff rar.Mananc ciocolata pana in ora 6 multe fructe beau mult suc, mananc cateodata covrigi, carne, pizza, paine dar din aceea integrala din grau sau graham.dar nu toate odata.Am vrut sa stiu k de obicei ce mananci inainte de culcare se depune dar eu daca mananc pana in ora 6 si ma culc la 12 nu credeam k se depune.si nu st sedentara
Adaugă un comentariu / răspuns

25-02-2021, ora 09:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Apetit Block Sinetrol
Apetit Block Sinetrol reduce pofta de mâncare și accelerează metabolismul.
Veți observa că nu veți mai putea mânca aceeași cantitate de mâncare ca înainte și poftele dispar. Acțiunea Sinetrol® se bazează pe mecanismul său unic de acțiune: tehnologia Fat Shredding® (distrugerea grăsimilor).
Detalii aici  >
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Alimentele care îngrașă cel mai tare (și de ce)
  • Vitaminele îngrașă?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.