Ma poate ajuta cineva? nu mi se mai scoala penisul ca inainte si nici ejacularea nu mai e ca inainte

18-06-2018
excel
Nu este medic/terapeut
excel
Am luat niste medicamente de la psihiatrie si nu mi se mai scoala penisul ca anainte si nici ejacularea nu mai e ca anainte o sa ami revin.
9 comentarii
0
18-06-2018, ora 22:29
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Buna seara
Ce medicamente luați ?.
0
22-06-2018, ora 22:49
excel
Nu este medic/terapeut
excel
Rispen, rivotril, actovegin si gingobiloba.
0
22-06-2018, ora 23:06
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Posibil sa fie o reacție adversă de cat timp.luati medicamentele?
0
23-06-2018, ora 09:37
excel
Nu este medic/terapeut
excel
Am fost la un psihiatru si a zis sa nu le mai iau nu leam mai luat de 8 luni.
0
23-06-2018, ora 10:06
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Mergeți la un psiholog este ceva in subconștient lipsa de încredere și poate un consult urologic ar ajuta sa excludem o disfuncție erectila organica
0
23-06-2018, ora 10:32
excel
Nu este medic/terapeut
excel
Va mulțumesc.
0
23-06-2018, ora 11:13
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Pentru puțin să aveți o zi frumoasa
0
17-07-2018, ora 08:11
Dumitru Neluț
Nu este medic/terapeut
Dumitru Neluț
Să trăiti domn doctor. Am și eu o problemă și nu îi dau de cap. În urmă cu mai mulți ani am contactat o infecție pe care am tratat-o cu superficialitate cu sinerdol și atât. Cu timpul penisul meu a început să se înmoaie în timpul actului sexual. Am fost la mai mulți medici în zona mea care mi-au prescris medicamente naturaliste care nu au avut nici un efect.La ultimul control mi-a recomandat și maraton forte de care se pare că am devenit dependent dar care de pare că a agravat problema. ejaculez în cîteva secunde, Iar dacă țin un pic mai mult nu pot să ajung la finalul actului pentru că se înmoaie.Sau dacă ejaculeaz o fac cînd este destul de moale Ași dori să îmi recomandați li mie un tratament dacă se poate. Am 50 de ani.1, 83 m și 90kg dacă vă ajută cu ceva..Cu stimă. Mulțumesc anticipat
0
17-07-2018, ora 09:08
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
V am răspuns la postarea dv
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Genele pot indica persoanele care răspund la tratamentul cu litiu
  • Xanax - medicamentul care pune viața tinerilor în pericol
  • Alternative la Viagra - pentru problemele de erecție
  • Exerciții pentru disfuncția erectilă
  • Auto-medicația cu medicamente psihotrope - efectele negative ale consumului necontrolat
  • Viața cu o disfuncție erectilă
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.