menstruatie peste sarcina?

24-10-2010
andra.andra
Nu este medic/terapeut
andra.andra
Domnule doctor am o mare nelamurire, am mai scris pe situl acesta in urma cu o saptamana si atunci nu stiam daca sunt sau nu insarcinata.va spuneam ca in luna septembrie am avut C.M pe data de 18 si pe data de 2 am avut un contact neprotejat C.M a venit in luna octombrie pe 16 dar nu mai ma tinut 6 zile totusi a fost din abundenta chiar cu dureri 4 zile si jumatate cam asa ceva.acum problema mea este ca in ciuda faptului ca menstra a trecut eu tot am simptome ca la o sarcina adica ameteli dureri de cap si chiar stari de voma, simt mirosuri ciudate care pana acum nu le simteam .exista posibilitatea sa fiu insarcinata chiar daca C.m a venit si a curs destul de mult?multumesc mult
4 comentarii
0
24-10-2010, ora 18:14
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
eu am avut hemoragie peste sarcina, deci dute la un control fati un test nu sta asa
0
24-10-2010, ora 18:16
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
C.M. peste sarcina vine anormal, ori prea putin ori prea mult cum am patit eu sau intrerupt o zi da o zi nu isi schimba culoarea dinspre rosu spre maroniu
0
24-10-2010, ora 18:44
andra.andra
Nu este medic/terapeut
andra.andra
nu a fost chiar normal si durerile au fost insuportabile.deaia ma gandesc ca as putea fi insarcinata
0
25-10-2010, ora 12:17
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
un test nu e mult, iar un control la eco ca sarcina fiind prea mik treb' sa te duci la eco e putin mai scump cu 20 lei la mn la cta e 40-50 de lei un eco maxim daca nuti doresti copilul nu sta asa pt ca e foarte greu sa cresti un copil singur
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Menstruația peste sarcină
  • Poți avea ciclu menstrual în timpul sarcinii?
  •