Metoda retragerii
Am facut recent sex cu prietenul meu folosind aceasta metoda. A ejaculat afara, dar tot imi este frica. Ziua in care am facut sex neprotejat era a 8-a zi de la inceputul ultimului ciclu. Ciclul meu menstrual este unul normal de 27 de zile. Eram in perioada nefertila, banuiesc? Si daca da, sansa de a ramane gravida e mica sau mare?
P.S: Nu vreau avertismente ca aceasta metoda nu este sigura, stiu acest lucru, dar s-a intamplat.
P.S: Nu vreau avertismente ca aceasta metoda nu este sigura, stiu acest lucru, dar s-a intamplat.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Prietena mea a ramas gravida?
- 1Sex neprotejat
- 4mi-a întârziat 8 zile. am șansă să fiu însărcinată?
- 1Risc de sarcina?
- 12 partide de sex neprotejat in aceeasi seara
- 10Despre sarcina
- 7sex neprotejat
- 0Sarcina?
- 4Sex neprotejat, fără ejaculare în vagin
- 2Am ramas insarcinata?
- 1Metoda retragerii
- 3Un sfat, fac sex folosind doar metoda retragerii
- 2Pot rămâne însărcinată dacă nu și-a dat drumul in mine???
- 0Procent (probabilitate) sarcina - metoda retragerii
- 3Pot ramane insarcinata daca nu si-a dat drumul in mine?
- 0Sex in a 12 zi a menstruatiei
- 2Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat. va multumesc mult! sex neprotejat
Mai multe informații despre: metoda coitus interruptus
