Metroragie?

07-01-2021
Crismiha
Nu este medic/terapeut
Crismiha
Buna ziua!Dupa trei zile de medicatie cu antibiotic, am intrerupt anticonceptionalele desi eram la al saptelea comprimat din folie.In aceasta perioada nu am avut contact sexual.La aproximativ 2 zile au inceput scurgeri maronii.Aceste scurgeri tin 2 sau 3 zile trec si apoi revin.Nu sunt abundente, nu am alte simptome(dureri abdominale sau de alta natura).As vrea sa ma ajutati sa stiu cam despre ce este vorba.Nu mai iau antibiotic si activitatea sexuala am intrerupt-o innainte cu 2 zile de cind am inceput antibioticul (azitrox 500)pentru viroza respiratorie.Multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.