Mi-a intarziat 5 zile menstruatia

05-02-2019
Anonima_23
Nu este medic/terapeut
Anonima_23
Buna, eu am o menstruatie destul de regulate imi venea in fiecare luna pe 30 sau 31 Ultima menstruatie am avut.o pe 31 dec asa dar trebuia pe 31 ian sa.mi vina suntem in 5 Februarie si tot nu mi-a venit.
Contacte sexuale am avut dar doar protejate am facut si 2 teste de sarcina si au iesit negative..
Souneti.mi va rog ce at putea fii.
2 comentarii
0
02-03-2019, ora 20:58
Florina_07
Nu este medic/terapeut
Florina_07
Buna seara! Mi-a intarziat menstruatia. Nu am o menstruatie regula. ultima data mi-a venit pe 26 ianuarie.. act sexual am avut cu partenerul, dar ne-am protejat... De ce intarzie totusi ? Este nevoie sa fac un test de sarcina?
0
02-03-2019, ora 21:22
Anonima_23
Nu este medic/terapeut
Anonima_23
Florina_07 stai linistita si mie mi.a intarziat 5 zile apoi am scris aici iar urmatoarea zii mia venit daca va.ti protejat si nu sa intamplat nimic (gen sa se rupa prezervativul sau asa)nu ai dece sa.ti faci grij..mai ales daca nu ai o menstruatie regulata.
Dar pentru linistea ta pentru ca stiu cum e iti sugerez sa.ti faci in test de sarcina. Dar doar pentru linistea ta pentru ca nu cred ca este ceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: