Miros din nas

10-11-2018
Dana1601
Nu este medic/terapeut
Dana1601
Buna, am 25 de ani si atunci cand obosesc simt un miros de sange in nas dar nu imi curge sange din nas, am facut mai multe analize am fost la cardiolog si neurolog si m-au trimis la psihiatru cu diagnosticul de anxietate, oare sa fie aceasta cauza sau sa fie ceva real?
3 comentarii
0
10-11-2018, ora 19:56
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
consult la Gastrologie
acolo ai probleme
0
10-11-2018, ora 20:01
Dana1601
Nu este medic/terapeut
Dana1601
Intradevar am reflux gastro esofagian destul de pronuntat
0
11-09-2022, ora 18:15
bogdaab91
Nu este medic/terapeut
bogdaab91
pentru inceput vreau sa mentionez stilul de viata:recent lasat de alcol, tigari si tipul de comportament involutiv chiar si atunci in ziele cele mai bune nu apare o schimbare in bine ceea ce este deranjant.Astazi am luat primul simtom care l-am observat ca persista de ceva vreme cat si am o problema la urechea dreapta care ma deranjeaza de ani.In partea lobului apare la numar de zile o influatura cu continut proic ceea are un miros urat ca de o mucoaza ce a stat sub piele tiuitul urechiilor;Cauzele mirosului de sânge din nas..factori neurologici tulburări de comportament;
probleme de coordonare a mișcărilor;
dureri de cap persistente, amețeli, leșin;
insomnie;disfuncție vizuală;mai puțin frecvent - convulsii epileptice.
Vreau sa stiu in cazul daca ar fi vorba despre o tumoare ce posibilitati si urmari ar putea fi posibil caz grav in care sa nu se poate face nimic.Ma puteti ajuta cu cateva detalii ce as putea face.pana as merge la doctor as vrea sa stiu cu ce ma confrunt.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.