nepotrivire in pat

30-11-2009
ola1981
Nu este medic/terapeut
ola1981
am un prieten si nu ne intelegem in pat.ne potrivim, ne intelegem in rest dar cand e vorba de pat.Credeti ca se poate rezolva?eu as vrea sa raman cu el si el cred ca la fel dar conteaza foarte mult si asta pentru el.Poate sa-mi raspunda cineva?
3 comentarii
0
31-12-2009, ora 15:33
Pitagora
Nu este medic/terapeut
Pitagora
Depinde ce intelegi tu prin "Nu ne intelegem in pat". Ce inseamna asta mai exact? In ce sens nu va intelegeti?
0
02-02-2010, ora 14:58
sery
Nu este medic/terapeut
sery
nu stiu ce sa iti spun ca eu am un prieten si traiesc cu el de 5 ani si nu ma potrivesc cu el la pat de la inceput si pana acum dar e naspa stau cu el dar nu stau asa ca mai bine acum sa il lasi acum decat mai tarziu ca nu e bncand nu te potrivesti la pat multi zic ca nu e importatant sexul da nu e asa ca dupa un timp te plictisesti si incepi sa suferi sa sa nu mai te simti bn ca o femeie si simti nevoia sa fi iubita
0
20-06-2010, ora 06:17
claudiu 1979
Nu este medic/terapeut
claudiu 1979
buna special pentru tine mi-am facut cont.
eu am avut aceeiasi problema dar sa rezovat comunicand foarte deschis intreabal ce ai place el la fel pe tine sa te intrebe ce ati place ce fantezii aveti ca este pacat dupa 5 ani sa va despartitii si nu exista nepotrivire in pat sa ati iasa din cap ideeia asta exista necomunicarea cum zicea cineva mai sus ca esti femeie si trebuie sa te simpti iubita nu vad ce legatura are una cu alta el eu banuiesc ca te iubeste si tu la fel pe el la voi este alta problema si daia este pacat sa va despartitii ptr "NEPOTRIVIRE IN PAT" se poate rezolva foarte usor tio spun din propia experienta papa ai grija ce faci
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.